Když víš, že v jednoduchosti je síla, sáhneš po triku Agent. Jemně vyšívané logo, osvědčený střih, co sedí na první dobrou, a barvy, které tě budou bavit i po měsících nošení. Žádné experimenty, jen 100% spolehlivé triko, co zvládne každodenní nasazení. To nejlepší je někdy to nejjednodušší.
TENTO PRODUKT BYL VYROBEN V EU
Významnou část našeho streetwearu vyrábíme v evropských továrnách. Díky této kratší přepravě se tak výrazně snižují emise CO2. V průběhu let jsme s výrobci navázali dlouhodobá partnerství, založená na vysoké kvalitě a neustálém rozvoji.
- Výšivka loga na hrudníku
- Nášivka s logem v postranním švu
MATERIÁL: 100% bavlna
STŘIH: Regular
Za vznikem české značky Horsefeathers stojí Hanuš Salz a Pavel Kubíček a velké nadšení do snowboardingu. Nejprve se kluci věnovali výrobě triček pro kámoše, ale postupem času jejich nadšení přerostlo až do dnešní podoby, kdy Horsefeathers vyrábí každý rok do detailu propracované kolekce technického outerwearu a streetwearu.

